Вторият отбор на Левски отвя с убедителното 5:1 Пирин (Гоце Делчев) на стадион „Георги Аспарухов“ в мач от 33-ия кръг в Югозападна трета лига. Два гола за „сините“ отбеляза Антон Иванов - в 26-ата и 58-ата минути, а по едно попадение добавиха Никола Бандев в осмата, Борислав Рупанов в 54-ата и Дейвид Михалев в 75-ата минути.

Левски II е воден от сина на Димитър Димитров-Херо - Виктор, а в последните си мачове "сините" записаха още изразителни победи. Левски II се наложи също с 5:1 над втория отбор на Септември (София), както и надвиха Славия II с 4:1.

Дубълът на "сините" е лидер в класирането във втора група с 39 точки, с една повече от Оборище (Панагюрище).

Съставът на Левски II: 1. Иван Андонов (к), 2. Виктор Любенов, 3. Александър Божилов, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (65 – 13. Марио Дадаков), 6. Дейвид Михалев (75 – 16. Мартин Тодорски), 7. Антон Иванов (75 – 19. Александър Димитров), 8. Никола Бандев, 9. Кристиан Красимиров (65 – 18. Кристиян Йовов), 10. Асен Митков (75 – 15. Димитър Андонов), 11. Борислав Рупанов.