Юношите на Левски до 17 години победиха с 5:0 Спартак (Плевен) в мач от третия кръг на Елитната група в тази възраст. Два гола за водения от треньора Димитър Андонов отбор отбеляза Кристиян Йовов. Синът на Христо Йовов-Бижутера се разписа в 54-ата и 82-ата минути. По едно попадение добавиха Ангел Тодоров в 41-ата, Адриан Райчев в 49-ата и Георги Христанов в 58-ата минути.

Съставът на Левски U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ивайло Петров (65 – 18. Ериан Благоев), 3. Стоян Добрев, 4. Георги Русинов (75 – 13. Станимир Каптиев), 5. Адриан Видинов, 6. Дейвид Михалев (к) (65 – 14. Даниел Матеров), 7. Георги Христанов (75 – 16. Алекс Александров), 8. Георги Сергиев (47 – 15. Кристиан Чачев), 9. Ангел Тодоров, 10. Кристиян Йовов, 11. Адриан Райчев.