Левски се изправя срещу Гзира Юнайтед в последната си проверка от подготвителния лагер в Малта. Двубоят е от 18:00 часа на Националния стадион "Та`Али". "Сините" до момента постигнаха три победи, едно равенство и едно поражение.

За мача днес Делио Роси няма да разчита на Ривалдиньо, Габриел Обертан, Сержиу Буш, Афонсо Фигейредо, Аймен Белаид и Жерсон Кабрал, които имат леки проблеми.

Другите двама нови футболисти, които бяха привлечени през последната част на лагера - Паулиньо и Филипе Нашиминто започват от първата минута. Атаката ще води Станислав Костов.

Днешният противник на Левски е на четвърто място във временното класиране на Малта. Там играе и бившият защитник на Левски Сюлейман Диамутен, който  бе част от "сините" през сезон 2012/2013 година, когато записа 15 мача и вкара един гол. Бранителят обаче пропуска двубоя.

Титулярите на Левски: Божидар Митрев, Милош Цветкович, Холмаф Ейолфсон, Давид Яблонски, Иван Горанов, Васил Панайотов, Роман Прохазка, Филипе Нашименто, Паулиньо, Антонио Вутов, Станислав Костов