Президентът на ПФК Левски и председател на Надзорния съвет Наско Сираков връчи благодарствен плакет на доскорошния капитан на отбора Вендерсон Цунами. Бразилецът използва паузата за национални отбори, за да посети клуба и бившите си съотборници.

Той получи и фланелка с номер 139 – мачовете, които изигра със синия екип.

"Винаги си добре дошъл у дома, капитане!", обърнаха се от "Герена" към бразилеца. 

Припомняме, че Левски продаде през зимата Цунами на турския втородивизионен Ъгдър.