ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Христина Христова и Красимир Минев в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Крумовград и Левски завършиха при 2:2 в Пловдив в среща от деветия кръг на Efbet Лига.

Двубоят започна с териториален превес на столичани, които обаче не успяха да застрашат вратата на съперника в първите минути.

Вместо това Крумовград поведе при първия си удар към вратата на Пламен Андреев. Димитър Тонев получи топката пред наказателното поле, шутира, получи се рикошет в крака на Кристиан Димитров и вратарят на "сините" не успя да се намеси - 1:0.

Само пет минути след това Левски успя да отвърне. Удар на Рикардиньо бе избит в корнер, а след него Вендерсон Цунами изравни с глава за 1:1.

Още няколко минути бяха нужни на "сините" за обрат. Цунами изведе Рикардиньо в добра позиция и той вкара за 2:1 с удар в близкия ъгъл.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Втората част започна с опасност пред вратата на Левски, но Пламен Андреев се справи.

В следващите ми минути темпото на игра видимо спадна, за да се стигне ситуация в наказателното поле четвърт час преди края. Юношата на Левски Александър Колев овладя топката и през няколко бранители, успя да я насочи във вратата за 2:2. Това бе първо попадение на Колев срещу "сините".

Минути преди края играчите на Левски имаха претенции за дузпа, но реферът Георги Давидов не ги уважи.

Столичани прекъснаха серията си от три поредни успеха, но запазват третото място в класирането. Крумовград е на пета позиция с три точки по-малко от днешния си съперник.

КРУМОВГРАД - ЛЕВСКИ 2:2
1:0 Димитър Тонев (21'), 1:1 Вендерсон Цунами (26'), 1:2 Рикардиньо (32'), 2:2 Александър Колев (75')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
21'  ГООООЛ за Крумовград! Домакините отнеха топката пред вратата на Левски, тя попадна у Димитър Тонев, който стреля, а след рикошет резултатът бе открит.
26' Опасен удар на Рикардиньо, но Калоян Пехливанов блокира удара му. Корнер за Левски
26'  ГООООЛ за Левски! Вендерсон Цунами беше най-добре пласиран и се разписа след центриране на Джавад Ел Джемили.
32'  ГООООЛ за Левски! Цунами изведе Рикардиньо, който изведе Левски с прецизен удар в близкия ъгъл за 2:1.
38' Хубав удар на Ел Джемили от фаул, но Янко Георгиев спаси.
45+1' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
50' Шут на Серкан Юсеин към вратата на Левски, но Андреев плонжира и спаси.
75'  ГООООЛ за Крумовград! Алекс Колев получи топката в наказателното поле, запази я срещу няколко защитници, обърна се и нанесе точен удар за 2:2.
90+1'  ПРЕТЕНЦИИ за ДУЗПА! Рикардиньо падна в наказателното поле на Крумовград, но реферът е видял игра с ръка на играча на "сините".
90+10' Край на мача!

Крумовград КРУМОВГРАД: 1. Янко Георгиев – 91. Вячеслав Велев  (70'  2. Джунейт Али), 5. Матей Шимич, 3. Калоян Пехливанов  (86  72. Раян Сенхаджи), 11. Александър Георгиев – 44. Божидар Кацаров (К) , 10. Серкан Юсеин – 23. Димитър Тонев  (70' 17. Патрик Луан) , 14. Даниел Миланович , 13. Диего Рапосо – 9. Александър Колев  (83  30. Жак Пехливанов)
Резерви: 21. Благой Макенджиев, 6. Джеферсон Манярес, 20. Джунейт Яшар, 22. Бисер Бонев, 77. Октай Юсеин

Левски СофияЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев – 6. Вендерсон Цунами , 33. Хосе Кордоба, 50. Кристиан Димитров, 2. Жереми Петрис – 8. Андриан Краев (К), 10. Асен Митков (80 20. Асен Чандъров) , 11. Джавад Ел Джемили (80  14. Илиян Стефанов) – 17. Уелтън, 9. Рикардиньо , 7. Роналдо (86  88. Марин Петков)
Резерви: 13. Николай Михайлов, 5. Келиан ван дер Каап, 22. Патрик-Габриел Галчев, 97. Асими Фадига

Съдия: Георги Давидов
Стадион: Спортен комплекс "Никола Щерев - Старика", Пловдив
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР