Андрю Байнъм вкара 22 точки, а Коби Брайънт добави 20 за успеха на Лос Анджелис Лейкърс с 93:89 над Денвър Нъгетс. С този успех “езерняците” започнаха серията си от 6 поредни гостувания. Ал Харингтън направи неуспешен опит за тройка 2 секунди преди края, която щеше да даде аванс на Денвър в резултата.

Пау Гасол добави 14 точки и 17 борби за Лейкърс, който спечели третото от 10-те си гостувания през този сезон. Това бе едва втората им победа над Денвър в последните 7 визити в “Пепси Сентър”. Лос Анджелис получи предимство в мача, когато центърът на Нъгетс Тимофей Мозгов получи контузия в левия глезен в началото на второто полувреме.

Само две минути по-късно домакините получиха нов удар, след като Мета Уърлд Пийс, известен преди това като Рон Артест, бръкна в окото на Данило Галинари. Ал Харингтън бе най-резултатен за Денвър с 24 точки.