Андерлехт запази лидерството си в Група "С" на Лига Европа, след като завърши 1:1 в гостуването си на Майнц 05. Германците откриха първи, след като Янус Мали бе точен в 10-ата минута от дузпа. Домакините можеха да удвоят 12 минути по-късно, но изстрел на Карим Онисиво срещна лявата греда. Белгийците се отърсиха от стреса и на свой ред започнаха да търсят изравняването. То дойде в 65-ата минута, когато Лукаш Теодорчик надскочи всички в наказателното поле на домакините и с глава от непосредствена близост прати центрираната от Софият Хани топка във вратата на Майнц за крайното 1:1.

Сент Етиен завърза интригата в групата след победан с 1:0 у дома над ФК Габала. Попадението за французите дойде след автогол на Рикардиньо в 70-ата минута.С победата Сент Етиен се изкачи на второ място с 5 точки, колкото имат Андерлехт и Майнц.