Астра (Гюргево) се класира за 1/16-финалите на Лига Европа, след като направи 0:0 като домакин на Рома. Румънският шампион завършва на второ място в крайното класиране с актив от 8 точки. Първи са "вълците" с 12.

В другия мач от група "Е" Виктория (Пилзен) направи фантастичен обрат от 0:2 до 3:2 с човек по-малко срещу гостуващия Аустрия (Виена) и прати австрийците на последното място с 5 точки. Чехите са трети с 6.

Гостите си осигуриха комфортна преднина след попадения на Холцхойзер (19) и Ротпулер (40). Първият се разписа от дузпа, която доведе и до червен картон на Лукаш Хейда от домакините. В самия край на първото полувреме Хорава намали, а през втората част Дюриш добави два гола в 73-ата и 54-ата минути, с което осигури трите точки за своя тим.