Стандарт Лиеж победи с 1:0 у дома Севиля и завърза ситуацията в група J на Лига Европа. Единственото попадение в мача бе дело на Муса Дженепо.

Домакините имаха няколко положения през първата част, но не успяха да ги реализират. Севиля пък отвърна с изпълнение на Франко Васкес, който обаче нацели гредата.

В 62-ата минута дойде и попадението за успеха на Стандард. Домакините направиха отлична атака, която бе завършена от Муса Дженепо.

Малко по-късно Севиля остана с намален състав. Пабло Сарабия получи втори жълт картон и бе изгонен. Гол на Бен Йедер пък бе отменен заради засада.

Така Стандард събра 9 точки, колкото има и Севиля. Лидерът Краснодар е с 12. В последният кръг руският тим гостува в Испания, а белгийците гостуват на Акхисар, който няма спечелена точка.