Манчестър Юнайтед победи Гранада с 2:0 у дома в среща реванш от 1/4-финалите на Лига Европа и след 2:0 в първата среща продължава напред.

Единсон Кавани откри резултата за "червените дяволи" в шестата минута (1:0), а минута по-късно Анхел Ерера от пропусна да изравни с глава.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

До края на полувремето не се случи нищо запомнящо се и това продължи до 60-ата минута, в която Дони ван де Беек отправи хубав удар, но покрай гредата. Минути след това пък Херман Санчес от Гранада се хвана за главата след пропуск, при който прати топката на сантиметри встрани от дясната греда.

Минути преди края Хесус Вайехо не се ориентира добре при центриране на Манчестър Юнайред и позволи топката да го удари по главата, за да влезе в мрежата за 2:0.

В следващата фаза Манчестър Юнайтед ще срещне Рома, а срещите са на 29 април и 6 май.