Полузащитникът на Лудогорец Ивайло Чочев бе разочарован след загубата с 1:3 от Ференцварош в Лига Европа. 

"В последните 20 минути имахме ситуации, но видяхте една контраатака ни пречупи. Треньорите ще кажат къде сме сбъркали и в другите мачове ще изглеждаме по-добре. Мисля, че 0:1 за първото полувреме бе добре, защото те имаха доста ситуации. Да се надяваме, че още в мача с Арда ще покажем по-доброто лице от края на мача днес”, коментира Чочев, който се появи като резерва в Будапеща.

БЛИЦ представя всичко за българското участие в Европа

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт