Коняспор без Димитър Рангелов допусна втора загуба в Лига Европа, след като загуби с 0:2 при гостуването на Гент. Българският нападател не попадна в групата на турския отбор. Кенет Сайеф откри резултата за домакините в 17-та минута. Ренато Нето вкара втория гол в 33-та минута.

-------------------------------------------------------------

Шахтьор Донецк победи Брага с 2:0 в другия мач от група "Н". Украинците са с пълен актив от 6 точки и оглавиха класирането. Победата е ценна, тъй като Шахтьор остана с човек по-малко в 47-ата минута, когато бразилецът Фред беше изгонен за втори жълт картон. Резултатът в този момент беше 1:0 за тима от Донецк, след като Тарас Степаненко беше открил още в 5-ата минута. Дори с човек по-малко Шахтьор успя да стигне до втори гол в 56-ата минута, когато Виктор Коваленко оформи крайното 2:0.