Треньорът на Лудогорец Пер-Матиас Хьогмо бе доволен след успеха с 2:1 над Ференцварош на „Хювефарма Арена“ в първи мач от плейофната фаза на Лига Европа.
„След като имахме трудности през първото полувреме, пресата ни не беше добра, но през второто полувреме се пренастроихме, започнахме да контролираме нещата в дефанзивен план и бяхме опасни на контраатаки. Спечелихме благодарение на силната воля на играчите. Показахме смелост. Мачът започна да се променя“, сподели Хьогмо.
„Квадво Дуа се завръща към старата си форма. Гладен е за голове. Има страхотен удар и му трябват малко шансове, за да вкара. Много е хубаво за него, че се разписа в такъв мач“, завърши норвежкият специалист.