ЧФР Клуж и Йънг Бойс завършиха при благоприятното за ЦСКА 1:1 в мач от група А на Лига Европа. В същото време "червените" взеха точка при гостуването си на фаворита Рома. Така след два изиграни кръга няма отбор, който да е взел две победи. Румънците и Рома са с по 4 точки, докато ЦСКА и Йънг Бойс с по 1.

През първото полувреме на срещата в Румъния не падна гол, а гостите имаха по-добри възможности за попадение.

В 62-рата минута топката бе центрирана от ъглов удар в наказателното поле на гостите. Получи се сериозно разбъркване. а Марион Рондон бе най-съобразителен и без да се бави стреля от близко разстояние и реализира за 1:0.

Отговорът на Йънг Бойс дойде 7 минути по-късно. Кристиан Фаснахт Първият му опит реализира, след като първият му удар бе избит, и възстанови равенството – 1:1.

До края нито един от тимовете не успя да стигне до втори гол и срещата завърши при равен резултат.