Краснодар обърна у дома Стандард (Лиеж) с 2:1 в среща от четвъртия кръг в група „J“ на Лига Европа и направи още една крачка към 1/16-финалите. Мароканецът Мехди Карсела (19) вкара единствения гол за първата част в полза на гостите от Белгия, а руският тим стигна до обрата само за три минути след почивката с голове на Магомет Сулейманов (79) и асистиралия му Уамберто (82) след пас на Ари.

Севиля също записа трета победа в групата, след като спечели с 3:2 при визитата си на турския Акхисарспор. Нолито (12) и подалият му Луис Муриел (38) вкараха първите два гола, но Ману (52) и Айк (78) изравниха за турците, а между тези попадения в 57-ата минута Вурал пропусна дузпа. Секунди по-рано Серхи Гомес от гостите бе изгонен след втори жълт и червен картон. В края Евер Банега (87-дузпа) донесе трите точки за испанския тим.

След тези резултати Краснодар и Севиля имат по 9 точки на първите две места, Стандард (Лиеж) е с 6, а Акхисарспор остава на дъното без точков актив и без шансове за продължаване в следващата фаза.