ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Азербайджанският Карабах беше на минути от това да хвърли голямата бомба в Европа от началото на годината, но остана на минути от това да се справи непобедения от началото на сезона Байер Леверкузен в 1/8-финал в Лига Европа.

Азерите загубиха с 2:3 като гост и след 2:2 в първия мач отпадат от борбата.

Първата част предложи малко опасности, но през втората определено имаше какво да се види.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Леандро Андраде намери Абдела Зубир в 58-ата минута и той отблизо се разписа с глава за 1:0. От 62-ата минута гостите играха с човек по-малко заради червен картон на Елвин Джафаркулиев.

Карабах попари феновете в Леверкузен с втори гол в 67-ата минута, когато Жуниньо получи пас от Марко Вешович и вкара за 2:0.

Джереми Фримпонг върна интригата в 72-ата минута след центриране на Алехандро Грималдо и удар в долния ляв ъгъл (1:2).

Домакините тръгнаха с всички сили напред и обсадиха вратата на съперника, като успяха да се доберат до равенството (2:2) в продължението с гол на Патрик Шик (93'). Това не беше всичко в срещата и чехът се разписа за крайното 3:2 четири минути по-късно (97').