Лацио победи у дома Ница с минималното 1:0 в среща от четвъртия кръг на група „K” и се класира предсрочно за 1/16-финалите на Лига Европа. Успехът за „орлите” от Рим дойде след автогол на Максим Ле Марканд във втората минута от добавеното време на мача. Така италианският тим събра 12 точки след четири поредни победи и не може да бъде изместен от някое от първите две места в групата в оставащите два кръга. Ница е  на второ място с 6 точки.

В същото време Витес загуби у дома от Зулте Варегем с 0:2. Двата тима завършиха мача в намалени състави, след като първо Маду от гостите бе изгонен в 22-ата минута с втори жълт и съответно червен картон, а след почивката в 53-ата минута съдбата му последва и Бютнер от холандския тим. Головете за успеха на белгийците пък вкараха Баудри (3) и Кая (70). След победата си Зулте Варегем е трети с 4 точки. Витес остава последен само с една точка.