Лудогорец използва официалните си профили в социалните мрежи, за да се обърне към своите за предстоящия в четвъртък домакински мач от Лига Европа срещу испанския Селта. Срещата на „Хювефарма Арена“ започва в 19:45 часа.

СЪОБЩЕНИЕТО НА ЛУДОГОРЕЦ
Да подкрепим Лудогорец в поредната европейска вечер

В четвъртък „Хювефарма Арена“ посреща поредния топ отбор от Европа.

Испанският Селта, воден от легендарния нападател Яго Аспас, пристига в Разград за решаващ мач, който обещава много емоции за феновете по трибуните.

Да загърбим трудностите и да се насладим на поредната европейска вечер на „Хювефарма Арена“.

Гладеме само напред с нов треньор и нови надежди.

Всички на стадиона! Да направим атмосфера, достойна за още един мач, който вярваме, че ще се помни дълго!

БЛИЦ представя всичко за българското участие в Европа

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт