Милан и Лил не излъчиха победител в мач от група "H" на Лига Европа. Двубоят във Франция завърши 1:1. Джонатан Бамба се разписа за домакините, а Саму Кастийехо беше точен за "росонерите", които се затрудниха без голямата си звезда Златан Ибрахимович. Шведът лекува контузия и не попадна в групата за двубоя.

След равенството Лил поведе в групата с 8 точки, а Милан е втори със 7. Спарта (Прага), където играе Мартин Минчев, събра 6 точки, след като тази вечер отвя с 4:1 Селтик, който е последен в класирането само с 1 точка.

Това беше втори пореден успех за чешкия тим в група "Н". Предишният беше в началото на месеца със същия резултат в Глазгоу.

Мартин Минчев се появи в 86-ата минута на мястото на Лукаш Юлиш, който вкара два от головете.

Селтик поведе в 15-ата минута чрез Едуар, след което чехите се развихриха. Във вратата на "детелините" се разписаха още Давид Ханцко и Сърджан Плавшич.