Новият национал на Българският Георги Пашов този път се превърна в грешник за Арарат-Армения (Ереван), който не успя да влезе в групите на Лига Европа. Тимът отпадна от Дюделанж в реванша от плейофите. След 2:1 в Ереван, снощи се стигна до същия резултат след редовните 90 минути в Люксембург. Гостите от Армения можеха да предрешат мача през първото полувреме, но Антон Колябко пропусна дузпа в 21-ата минута, а малко по-късно те все пак откриха резултата чрез Майлсон Лима.

След почивката домакините стигнаха до обрат с два гола на Данел Синани, с което изравниха резултата от двата мача. Повече попадения не паднаха и в продълженията и така се стигна до изпълнения на дузпите, при които Дюделанж надделя с 5:4.

На Пашов се падна отговорността да изпълни последната дузпа за тима си, а пропускът му се оказа фатален.