ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Нидерландският гранд Фейенорд реши убедително битката с украинския Шахтьор Донецк от 1/8-финалите в Лига Европа и след 1:1 в първата среща, спечели реванша със 7:1.

Головото шоу започна в деветата минута с попадението на Сантияго Томас Хименес с удар в долния десен ъгъл (1:0).

Оркун Кьокджю удвои аванса на нидерландците в 24-ата минута (2:0), а украинците отвърнаха с много опасен удар на Георгий Судаков в напречната греда.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

Минути преди края Оркун Кьокджю вкара за 3:0 от дузпа и тотално уби интригата.

Само няколко минути след почивката Усама Идриси вкара за четвърти път във вратата на Шахтьор (4:0), а между 60-ата и 67-ата минута за украинците стана страшно.

Усама Идриси се разписа за 5:0 в 60-ата минута, Алиреза Яханбакш от границата на наказателното поле направи 6:0 в 64-ата минута, а три по-късно Данило получи топката в добра позиция и оформи гръмкото 7:0.

Шахтьор вкара почетен гол в 87-ата минута с попадение на Кевин Келси, разписал се за крайното 7:1.