Треньорът на Интер Антонио Конте ще направи няколко промени в състава си за мача с Лудогорец от 1/16-финалите на Лига Европа. Първата среща е в Разград в четвъртък от 19:55 часа.

На вратата се очаква да започне Даниеле Падели, който е подложен на доста критики заради представянето си през последните 3 мача, в които трябваше да замести контузения Самир Ханданович. Пред него ще действат Алесандро Бастони, Андреа Ранокия и Данило Д'Амброзио.

В халфовата линия от първата минута ще започне купеният от Тотнъм Кристиан Ериксен, подпомаган от Борха Валеро и Матиас Весино. По фланговете най-вероятно ще действат Кристиано Бираги и Виктор Моузес. Атаката ще водят Лаутаро Мартинес и Алексис Санчес, като се очаква най-голямата звезда Ромелу Лукаку да получи почивка.

Контузени в състава на Конте са Себастиано Еспозито, Стефано Сенси и Роберто Галярдини, пишат италианските медии, цитирани от "Меридиан Мач".