Сент Етиен спечели група "С" на Лига Европа след страхотен обрат като гост на Андерлехт. Французите губеха през първата част с 0:2, но след почивката нанизаха 3 гола, които им осигуриха крайния успех.

Чипчиу изведе белгийците с гол в 21-ата минута. Десет по-късно Станчиу удвои. Анри Сайве в 54-ата минута пропусна дузпа за гостите от Франция, но с два гола след това на Александер Тофт Сьодерлунд (62, 67) гостите изравниха за 2:2. В 74-ата минута Кевин Моне-Паке вкара нов гол за Сент Етиен и донесе трите точки за своя тим.

Сент Етиен събра 12 точки, а Андерлехт остана втори с 11. На третата позиция финишира Майнц 05 с 9 точки, а на последното място е Габала с 0 точки. Германският тим надделя над Габала с 2:0 у дома, след като Александър Хак с удар отблизо в 30-ата минута откри резултата, а в 40-ата Пабло де Бласис с глава реализира второто попадение.