Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Днес е исторически ден за скромната държава Люксембург. Някогашното "футболно джудже" вече има своя първи представител в групите на европейски клубен турнир.

Преди седмица, отборът на Дюделанж победи като домакин румънския шампион Клуж, а днес записа ново впечатляващо постижение, като се наложи като гост над румънците с 3:2 в плейофите на Лига Европа!

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

За скромния тим от малката държава играе бившият младежки национал на България Едисон Йорданов. Малко след почивката гостите поведоха с два гола на Данел Синани в 51-ата и 54-ата минута. В 78-ата Давид Турпел направи резултата класически.

Едва тогава румънците реагираха и върнаха две попадения чрез Роберт Ндип Тамбе в 85-ата и Билел Омрани в 88-ата минута. За повече обаче домакините нямаха сили и така отпаднаха от турнира след две загуби.