Стяуа завърши 1:1 у дома с израелския Апоел (Беер Шева) и въпреки че допусна първа грешна стъпка в група „G”, се класира за 1/16-финалите на Лига Европа. Флоринел Коман (31) изведе домакините напред в резултата след пас на Будеску, но Бен Сахар (37) бързо изравни, възползвайки се от аистенция на Мигел Витор. След почивката други попадения не бяха реализирани.

В същото време Виктория (Пилзен) разби като домакин аутсайдера в групата Лугано с 4:1. Михал Кръменчик (4, 19) вкара два гола след асистенции на Чермак и Ржезник, а между тях за Мариани (15) бе изравнил за гостите. Томаш Хоржава (45) след пас на Копик и Алеш Чермак (56) след почивката при подаване на Кръменчик оформиха крайния резултат.

След тези резултати Стяуа остава лидер с 10 точки и не може да бъде изместен от някое от първите две места в последните два кръга. Виктория (Пилзен) е на втора позиция с 6 точки. Апоел (Беер Шева) има 4 точки, а Лугано е на дъното с 3 точки.