Виляреал спечели първия си мач от Група "L" на Лига Европа след победа у дома с 2:1 над Цюрих. Всички попадения паднаха през първото полувреме, а швейцарците изненадаха "жълтата подводница" с ранен гол на Армано Садику още във втората минута след франтален изстрел от 25 метра в десния ъгъл.

В 28-ата минута Пато с топовен шут от границите на наказателното поле възстанови равенството.

В продължението на първото полувреме Жонатан Дос Сантос оформи крайното 2:1, въпреки че Виляреал имаше шансове и за по-изразителна победа, след като водеше играта през второто полувреме.

В другата среща от групата Османлъспор надви Стяуа с 2:0. Румънците останаха с човек по-малко, след като Габриел Еначе получи втори жълт картон в края на първата част, което предреши изхода на срещата.

Турците владееха играта през второто полувреме, а Чейк Диабате от дузпа в 64-ата минута и Амину Умар в 74-ата донесоха победата на Османлъспор.