Играй БЛИЦ ГЕЙМ 2 - ТУК!

Зрински (Мостар) е следващият съперник на Лудогорец по европейските терени. Тимът от Босна и Херцеговина спечели с 2:1 при визитата си на Валета в Малта и с общ резултат 3:2 се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа. Българският шампион пък се озова в тази надпревара, след като отпадна от унгарския МОЛ Види с общ резултат 0:1 във втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Валета бе стигнал до 1:1 при гостуването си в босненския град Мостар, но на свой терен допусна поражение с 1:2. Хърватският халф Хръвойе Баришич (30) даде аванс на гостите през първата част, но след почивката в 50-ата минута те останаха в намален състав, след като халфът Марин Галич бе изгонен след втори жълт и червен картон.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Защитникът Стив Борг (56) изравни и при този резултат 1:1 срещата можеше да отиде в продължения. Сръбският полузащитник Милош Филипович (67) обаче пак даде преднина на Зрински (Мостар), който не допусна повече попадения до края на мача и се класира за следващия кръг.