Капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов игра десетина минута при победата на ПАОК над Айнтрахт във Франкфурт с 2:1 в мач от петия кръг на група G на Лигата на конференциите. Нападателят замени Тайсън в 83-ата минута на мача.

Томаш Кедзиора (55) изведе тима от Солун напред в резултата, но Омар Мармуш (58( изравни за германския отбор. В 73-ата минута Андрия Живкович донесе победата на ПАОК. Айнтрахт завърши мача с човек по-малко, след като Кристиян Якич си изкара бързо два жълти картона в добавеното време.

ПАОК си осигури първото място в групата с 13 точки и продължаване в следващата фаза. Айнтрахт  е втори с 9 точки и също продължава напред.

Група G
19:45 часа ХИК Хелзинки – Абърдийн 2:2

1:0 Хасан Банде (16), 2:0 Сантери Хостика (33), 2:1 Ангъс Макдоналд (41), 2:2 Луис Лопес (56)

22:00 часа Айтрахт Франкфурт – ПАОК Солун 1:2
0:1 Томаш Кедзиора (55), 1:1 Омар Мармуш (58), 1:2 Андрия Живкович (73)