ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 2 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

ПАОК сътвори голям обрат за 3:2 при визитата си на Абърдийн в мач от третия кръг на група „G“ в Лигата на конференциите. Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов изигра около 20 минути за гръцкия тим и избухна с гол секунди след появата си на терена.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Боян Миовски изведе Абърдийн напред в резултата в 50-ата минута, а осем по-късно асистира на Данте Полвара, който удвои. Десподов се появи в игра в 73-ата минута на мястото на Тайсон и веднага вкара гол, а Виериня изравни в 84-ата минута. Стефан Шваб донесе успеха за „двуглавите орли“ с гол от дузпа дълбоко в добавеното време.

След този успех ПАОК излиза начело в група „G“ с актив от 9 точки, докато Абърдийн е на 3-о място със само точка в актива си.

В другия мач от тази група елиминиралият Левски в плейофите Айнтрахт Франкфурт отвя ХИК Хелзинки с 6:0 и заема втора позиция с 6 точки. Финландците са на дъното с една точка.

Група G
22:00 часа Абърдийн – ПАОК Солун 2:3

1:0 Боян Мийовски (50), 2:0 Данте Полвара (58), 2:1 Кирил Десподов (73), 2:2 Виериня (84), 2:3 Щефан Шваб (90+6-дузпа)

22:00 часа Айнтрахт Франкфурт – ХИК Хелзинки 6:0
1:0 Жуниор Дина Ебимбе (12-дузпа), 2:0 Робин Кох (27), 3:0 Омар Мармуш (31), 4:0 Тута (45+3), 5:0 Елис Шкири (55), 6:0 Жуниор Дина Ебимбе (89)

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!