ПАОК се наложи над ХИК Хелзинки с 4:2 на стадион „Тумба“ в зрелищен мач от последния кръг в група „G“ на Лигата на конференциите. Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов започна като титуляр и престоя на терена през целия двубой, помагайки на съотборниците си за убедителния успех.

Боян Радулович даде аванс на ХИК още в 6-ата минута, но ПАОК бързо изравни чрез Магомед Оздоев. През второто полувреме "двуглавите орли" вкараха три гола чрез Янис Константелиас, Томас Мург и автогол на Йоона Тойвио, а в края на мача Перпарим Хетемай се разписа от дузпа от ХИК.

След този успех ПАОК завършва на върха на групата с актив от 16 точки и се класира директно за фазата на 1/8-финалите в Лигата на конференциите, докато ХИК остава последен със само 2 точки в актива си.

В другия мач от същата група Абърдийн се наложи над Айнтрахт Франкфурт с 2:0 в Шотландия. Дук даде аванс на домакините в 41-ата минута, а Астер Соклер удвои в 74-ата минута. По този начин Абърдийн завършва на 3-о място в групата с актив от 6 точки, докато Айнтрахт Франкфурт остава втори с 9 пункта.

Група G
19:45 часа ПАОК Солун – ХИК Хелзинки 4:1

0:1 Боян Радулович (6), 1:1 Магомед Оздоев (38), 2:1 Йоанис Константелиас (47), 3:1 Йоона Тойвио (53-автогол), 4:1 Томас Мург (85)

19:45 часа Абърдийн – Айнтрахт Франкфурт 2:0
1:0 Луис Лопес (41), 2:0 Естер Соклер (74)