Турският гранд Фенербахче се развихри у дома и разби аутсайдера Спартак Търнава с 4:0, за да финишира първи в група "H" на Лигата на конференциите, в която българският шампион Лудогорец събра същия актив след успеха си с 1:0 над Нордселанд, но остана втори заради по-лошата си голова разлика.

"Фенерите" натиснаха от самото начало, но едва в 36-ата минута поведоха с гол на Ферди Кардиоглу. Три минути след почивката Душан Тадич бе точен от дузпа, а след час игра в рамките на няколко секунди Един Джеко се разписа на два пъти и оформи крайния резултат.

Така Фенербахче събра 12 точки на първото място в групата и продължава напред в турнира. Лудогорец остана втори също с 12 точки, а Нордселанд финишира трети с 10. Спартак Търнава е на последната позиция само с една точка.

Група H
19:45 часа ЛУДОГОРЕЦ – Нордселанд 1:0

1:0 Якуб Пьотровски (79)

19:45 часа Фенербахче – Спартак Търнава 4:0
1:0 Ферди Кардиоглу (36), 2:0 Душан Тадич (48-дузпа), 3:0 Един Джеко (60), 4:0 Един Джеко (61)