Фиорентина удържа равенство 1:1 като гост на унгарския Фернцварош и спечели първото място в група F на Лигата на конференциите, което дава право на участие на осминафиналите.

Ференцварош поведе в резултата чрез норвежеца Кристофер Закариасен три минути след почивката, но Лука Раниери изравни в 73-ата за крайното 1:1. Така Фиорентина запази преднината си от две точки на първата позиция и остави Ференцварош в плейофния турнир през пролетта.

Трети в групата завърши белгийският Генк, който е с точка зад Ференцварош след победа с 2:0 над сръбския Чукарички.

Група F
19:45 часа Генк – Чукарички 2:0

1:0 Бриан Хейнен (21), 2:0 Джоузеф Пейнтсил (57)

19:45 часа Ференцварош – Фиорентина 1:1
1:0 Кристофер Закариасен (48), 1:1 Лука Раниери (73)

Астън Вила спечели група Е след равенство 1:1 в гостуване на босненския Жрински Мостар. Англичаните, които поведоха чрез Николо Дзаниоло след час игра, са с 16 точки и една повече от полския Легия, който надви с 2:0 като домакин АЗ Алкмаар. Нидерландците финишираха трети, а Зрински остана последен.