Двубоят между Фейенорд (Ротердам) и Славия (Прага) в 1/4-финален мач от турнира Лига на конференциите се превърна в истинско голово зрелище, след като двата тима завършиха 3:3.

Домакините удариха първи като в 10-ата минута Синистера изстреля брилянтен удар и не остави шансове на вратаря на гостите.  До почивката след куп голови положения и пред двете врати падна и още един гол. Олайника се разписа в 41-ата минута.

Сор даде аванс на тима от Прага в 67-ата минута, но домакините изравниха с попадение на Сенеси, който от малкото наказателно поле не сбърка в 74-ата минута.

До края на двубоя паднаха още два гола, първо Фейенорд чрез Кьокджу отново излязоха напред, но в края на мача Траоре стигна до отскочила топка и завърши с пета, за да оформи крайното 3:3.