Българският национал Илиан Илиев изигра първия си мач с екипа на Аполон (Лимасол), който завърши 2:2 при визитата си на Жилина в Словакия, но отпадна от новия турнир Лигата на конференциите с общ резултат 3:5. Бившият халф на Черно море се появи през второто полувреме на реванша.

Кипърският тим започна много силно и поведе с гол на Исраел Кол (13) след асистенция на Андреас Панайоту, но домакините успяха да изравнят в средата на първата част с точен удар на Ян Бернат (27).

Басел Жради (51) отново даде преднина на кипърците, а четвърт час по-късно Илиев замени Кол с ясната идея да усили офанзивната мощ на Аполон. Вместо това, Таофик Джибрил (79) вкара за 2:2 и прати Жилина в следващия кръг, където съперник на словаците ще е казахстанския тим Тобол.