Съперникът на Левски във втория кръг от квалификациите на Лигата на конференциите ПАОК (Солун) завърши наравно 2:2 с АЗ Алкмаар като гост в контрола.

Гръцкият гранд дръпна набързо в резултата с 2:0 след голове на Андрия Живкович в 5-ата минута и Янис Каргас в 13-ата минута. Вторият, който е бивш играч на сините бе привлечен преди броени дни от ПАС Янина. Централният защитник Каргас се разписа с глава, след като бе на точното място при изпълнение на корнер.

Нидерландският тим се върна в резултата в 27-ата минута чрез гръцкия национален нападател Евангелос Павлидис. Иман Грифит изравни за АЗ Алкмаар в 72-ата минута.

Левски приема ПАОК на 21 юли в първата среща между двата тима, а до тогава гръцкият тим няма други обявени контроли.