Мура победи у дома Тотнъм с 2:1 и хвърли бомбата с група „G“ на Лигата на конференциите.

Словенците поведоха още в 11-та минута, след като Томи Хорват, получил извеждащо подаване от Жан Карничник, навлезе опасно в наказателното поле и не остави шансове на Пиерлуиджи Голини. „Шпорите“ останаха с човек по-малко половин час след началото на мача, след като Раян Сесеньон получи втори жълт картон.

В 72-та минута Тотнъм все пак успя да изравни, след като защитата на Мура се оказа неподготвена за извеждащо подаване на Лукас Моура към Хари Кейн, който елегантно прехвърли вратаря на домакините.

Мура успя да достигне до победата в четвъртата минута на добавеното време, след като Амадей Мароша се разписа във вратата на Голини.

В другия мач Рен и Витес направиха зрелищно равенство 3:3, след като нидерландците успяха да наваксат изоставане от 1:3.

Така „шпорите“ ще се борят за второто място с Витес, тъй като и двата тима са с по 7 точки и се надяват да продължат в следващата фаза. Рен събра 11 точки, с което си гаранитра и първото място, а Мура остава последен с 3 пункта.