УЕФА най-сетне обяви часа на първия мач на Левски срещу Шкупи във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. „Сините“ гостуват в Скопие на 27 юни (четвъртък).

Двубоят между състава на Николай Костов и тима от Северна Македония ще се проведе на „Арена Тодор Проески“ и ще започне в 22:00 часа.

По-рано днес стана ясно, че реваншът между Левски и Шкупи ще се проведе на 3 август (четвъртък) от 20:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“.

Припомняме, че българските отбори започват участието си директно във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Шкупи пък стартира от първия кръг на пресявките и отстрани литовския Хегелман с общ резултат 5:0 (победа с 5:0 като гост и домакинско 0:0 в Скопие).