Станислав Генчев коментира първата си победа след завръщането начело на Локомотив (София) – убедителното 3:0 срещу Монтана в третия кръг. Спецът подчерта важността на успеха и насочи поглед към предстоящия двубой с Ботев (Пловдив) – един от предишните му отбори.

„Във всеки мач има неща, от които не сме доволни, но днес най-важното беше да спечелим, дори и с по-грозна игра. В предишните кръгове играхме срещу водещи отбори, така че трите точки днес бяха задължителни“, започна Генчев.

„Имахме и малко късмет – Марто направи две феноменални спасявания, които можеха да променят хода на мача. Отборът се бори, особено след като останахме с човек по-малко. Ще направим нужния разбор на нещата, които не се получиха, и ще се подготвим за следващия тежък мач – срещу Ботев (Пловдив). Винаги е по-специално, когато играеш срещу бивш отбор. Имам добри спомени от престоя си в Пловдив, но сега съм изцяло фокусиран върху Локомотив (София)", завърши Станислав Генчев.

efbet Лига - сезон 2025/2026

Следете с БЛИЦ: Трансферно лято 2025 в efbet Лига

 подкрепя българския спорт