Шампионатният мач Локомотив София - Септември, който е по програма утре от 12 часа, вероятно също ще бъде отложен. Почистването на терена е започнало, но снеговалежът продължава, а през нощта се очаква ново понижение на минималните температури.  

Според източници на БЛИЦ вариантите са два - двубоят да се състои или в понеделник, или през март. Даже двата клуба вече имат готова дата - 18 март, стига БФС да даде съгласието си.