ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Вижте прогнозите на Ивайло Ангелов и DJ Теди Джорджо за крайния резултат от мача!

Локомотив (София) победи Берое с 1:0 като гост в среща от 13-ия кръг на Ефбет Лига. "Железничарите" прекъснаха серия от три поредни мача без успех, докато негативната серия за заралии продължава и е вече в седем мача.

Домакините бяха по-активният отбор през цялата среща, докато Локомотив се възползва от единственото си по-опасно положение.

Първата по-опасна възможност в срещата дойде след около четвърт час игра с опасен удар на Вини Трибуле. Домакините продължиха да нападат и удариха гредата в 29-ата минута след изстрел на Сантуаго Годой.

Пет минути преди края на първата част нападателят на Берое падна в наказателното поле на съперника, но реферът прецени, че няма нарушение на правилата.

Берое стигна до гол в 43-ата минута след удар на Енцо Ойес, но попадението му бе отменено заради засада след преглед на положението с ВАР.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Берое продължи да бъде по-активният отбор и в началото на втората част, но не успя да се възползва.

До края на мача играха се накъса от няколкото смени в двата тима и поредицата жълти картони, който показа главният съдия.

Гостите успяха да се възползват от центриране в наказателното поле на Берое в 86-ата минута. Калоян Кръстев стреля с глава, Родриго Ачинели отби, но Даниел Ками направи добавка за крайното 1:0 с първия си гол за тима.

Берое е на девето място в класирането с 14 точки, докато Локо (София) е на 11-а позиция с 13.

БЕРОЕ - ЛОКОМОТИВ (СФ) 0:1
0:1 Даниел Ками (85')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
14' Шанс за Берое! Вини Трибуле излезе на стрелкова позиция, на ударът му е избит в ъглов удар.
29'  ГРЕДА за Берое! Сантиаго Годой уцели страничната греда с удар извън наказателното поле.
40'  ПРЕТЕНЦИИ за дузпа за задържане на Сантиаго Годой в наказателното поле на Локомотив (София).
43'  ОТМЕНЕН ГОЛ за Берое! Енцо Ойос получи пас на метри от вратата на Локомотив и прати топката между дясната греда и вратаря. При преглед на ситуацията с ВАР обаче се оказа, че има засада в хода на атаката.
45+3' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
53' Удар с глава на Вини Трибуле, Любенов спасява.
56'  Скуадроне бе изпуснат от защитата, но ударът му премина встрани от целта.
86'  ГООООЛ за Локомотив! Калоян Кръстев стреля с глава след центриране, топката бе отбира, а Даниел Ками се разписа отблизо.
90+5' Край на мача.

Берое БЕРОЕ: 23. Родриго Ачинели, 2. Густаво Каскардо, 3. Франко Рамос, 5. Лусиано Скуадроне, 9. Сантиаго Годой, 10. Енцо Ойос (90  99. Майк Севайос) 11. Франсиско Политино (70' 8. Божидар Пенчев ) , 15. Енцо Еспиноса, 17. Едуин Ласо, 21. Тиаго Сейхас (К) , 91. Вини Трибуле (83'  98. Бруно Шмуц)
Резерви: 1. Димитър Алтънов, 4. Франческо Селесте, 6. Жорди Говеа, 14. Викторио Вълков, 19. Васил Василев, 24. Стефан Гаврилов,,
Старши треньор: Хосе Луис Ачиари

Локомотив София ЛОКО (СФ): 24. Александър Любенов, 4. Диме Димов, 22. Ивайло Найденов, 12. Бруно Франко, 5. Даниел Ками , 26. Красимир Милошев (К) , 31. Красимир Станоев  (39'  20. Диого Тешейра), 15. Лука Иванов , 98. Стив Траоре (77'  45. Димитър Митков ), 10. Валентин Николов  (90 2. Гонсало Кардосо) , 11. Карлос Франса (76'  9. Калоян Кръстев)
Резерви: 1. Бабукар Гайе, 13. Галин Минков, 93. Стефан Ламбезе
Старши треньор: Данило Дончич

Съдия: Георги Иванов
Стадион: "Берое", Стара Загора
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР