ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 1 И СПЕЧЕЛИ НАГРАДИ ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Вижте прогнозите на Ивайло Ангелов и DJ Теди Джорджо за крайния резултат от мача!

Локомотив (София) и Черно море завършиха при 0:0 в среща от 12-ия кръг на efbet Лига. "Моряците" продължиха серията си без загуба от началото на първенството и записаха историческо постижение от 12 поредни мача без поражение в елита.

Двубоят започна при високо темпо и натиск на гостите, но при липса на реални голови положения. Първото по-опасно бе в 20-ата минута, но Мазир Сула не успя да намери целта. Отново той бе на добра позиция в 38-ата минута, но отново стреля неточно.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

След малко повече от час игра Виктор Попов намери добре Атанас Илиев пред вратата, нападателят на гостите отправи опасен удар, но неточен. Впоследствие се оказа, че Илиев е бил в засада.

Няколко минути след това Локомотив отвърна с изстрел на Ивайло Найденов, но Иван Дюлгеров се справи. "Железничарите" задържаха напрежението пред вратата на гостите и в следващите минути, когато силен удар на Франса и лоша намеса на Дюлгеров едва не доведе до гол.

До края на срещата гостите от Варна бяха по-активният отбор, но не стигнаха до повече от точка.

Черно море се доближи на точка зад лидера Локомотив (Пловдив), но е с мач повече от "смърфовете". Локо (София) пък е само на две от място в топ 10.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ЧЕРНО МОРЕ 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
20' Първи опасен удар в мача! Мазир Сула стреля от дистанция, но топката премина покрай страничния стълб на Локо.
35' Пробив на Едгар Пашеко, последва центриране, но топката е изчистена в ъглов удар.
38' Шанс за Черно море! Атанас Илиев успя да намери Мазир Сула около точката на дузпата. Халфът стреля от движение, но прекалено високо.
45+2' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
63' Страхотен шанс за Черно море! Атанас Илиев засече топката с глава, но стреля покрай вратата на Локомотив!
66' Възможност за Локо! Ивайло Найденов отправи силен удар към вратата на Черно море, но вратарят на Черно море се справи.
69' Какъв шанс за Локомотив! Карлос Франса отправи бомбен удар към Дюлгеров, той не се намеси добре, но Виктор Попов успя да изчисти пред погледа на Красимир Станоев.
82' Атанас Илиев получи топката в наказателното поле и стреля, но има вдигнат флаг за засада.
90+5' Край на мача.

Локомотив София ЛОКО (СОФИЯ): 24. Александър Любенов – 4. Диме Димов, 5. Ив Даниел Ками, 12. Бруно Франко – 15. Лука Иванов, 10. Валентин Николов, 31. Красимир Станоев, 26. Красимир Милошев (К) (81' 20. Диого Тейшейра) , 22. Ивайло Найденов – 98. Стив Траоре (90+4'  9. Калоян Кръстев) , 11. Карлос Франса (76'  45. Димитър Митков
Резерви: 1. Бабукар Гайе, 13. Галин Минков, , 93. Стефан Ламбезе, 77. Ерик Манолков
Треньор: Данило Дончич

Черно мореЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров – 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 2. Цветомир Панов (46' 19. Александър Василев)  – 27. Даниел Димов (К) (70'  35. Арлинд Дакай), 71. Васил Панайотов – 23. Едгар Пашеко (82'  39. Николай Златев), 11. Алекс Фернандес (56' 33. Мишаел Алвес), 8. Мазир Сула – 9. Атанас Илиев
Резерви: 84. Християн Славков, 10. Велислав Василев, , 17. Мартин Милушев, 32. Мартин Дичев, , 4. Росен Стефанов
Треньор: Илиан Илиев

Съдия: Владимир Вълков
Стадион: "Локомотив", София
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР