Изпълнителният директор на Локомотив София Ивайло Котев отпразнува по подобаващ начин своя юбилей. Над 60 души уважиха тържеството по случай неговата 60-а годишнина, проведено в столичния ресторант „Форест“ снощи.

Сред тях бяха Стойчо Младенов, Тошко Янчев, Бойчо Величков, Станислав Генчев, Христо Марашлиев, Йордан Господинов, Живко Миланов, Кристиан Добрев, Радко Достанич, Юлиан Петков и много други.

Иво Котев служи вярно вече немалко години в столичното Локо, където заема най-високия пост в "железничарската" йерархия след, разбира се, собственика. Той е юноша на ЦСКА, бивш футболист, бивш служител и бивш член на УС на „армейците“.  През 1987 година е шампион и носител на Купата на България  с „червените“.