Столичният Локомотив обяви официално привличането на левия краен бранител Ангел Лясков.
По този начин клубът потвърди информацията на БЛИЦ отпреди дни за предстоящия трансфер на бившия играч на ЦСКА на стадион "Локомотив".
"Днес Ангел Лясков подписа двугодишен договор с Локомотив (София). Левият бранител е юноша на Литекс, а през последните 2 сезона впечатли с изявите си за Локомотив Пловдив. Лясков е преминал през всички национални гарнитури на България и има 2 мача за мъжкия национален отбор.
Ръководството на Локомотив (София) пожелава на Ангел Лясков здраве, късмет и много радостни моменти с червено-черната фланелка!", написаха "червено-черните".