Футболистите на Локомотив (Пловдив) куфяха в съблекалнята си, след като отборът се класира на финала за Купата на България. "Смърфовете" направиха 1:1 в домакинството си на Арда и с общ резултат 5:1 елиминираха съперника, за да си осигурят мач срещу ЦСКА за трофея на 20 май.

От клуба публикуваха видео от съблекалнята, в което „черно-белите“ пеят и празнуват след постигнатата голяма цел.