Локомотив (Пловдив) победи с 3:1 Евроколеж в контрола, играна на стадиона на третодивизионния тим в село Оризари. Дебют за "черно-белите" направи най-новото попълнение Осама Рашид - иракчанин с холандски паспорт.

Двубоят беше ръководен от бившия международен съдия Атанас Узунов. Иван Колев откри резултата за "смърфовете" в 42-ата минута. В 49-ата Димитър Велковски отбелява второто попадение за локомотивци. Бирсент Карагарен вкара третото попадение в 79-ата минута. В 85-ата минута Серафим Михайлов от дузпа отбеляза почетния гол за Евроколеж.

Съставът на Локомотив (Пд): Илко Пиргов, Иван Горанов, Димитър Везалов, Иван Колев, Ясин Амрауи, Георги Вълчев, Перизджон Умарбаев, Димо Бакалов, Мартин Райнов, Симеон Райков, Осама Рашид (Ясим Ел Харуби, Димитър Велковски, Бирсент Карагарен)