Ветераните на Локомотив (Пловдив) постигнаха успех над Победа (Стар Бешенов, Румъния) с 6:2. Приятелската среща се проведе на централния терен на “Лаута”.

Локомотив поведе чрез Мартин Камбуров, а малко след това Георги Мечечиев удвои за 2:0.

При този резултат завърши първата част. В началото на второто полувреме Победа (Стар Бешенов) намали.

42-годишният Мартин Камбуров вкара директно от пряк свободен удар. Малко след това гол на Стефан Саламанов бе отменен след намеса на ВАР.

В следващите минути Локомотив натисна съперникa от Румъния и това даде резултат. Здравко Лазаров, Стефан Саламанов, Добрин Орловски (дузпа), Христо Златински бяха точни за “черно-белите”, а крайното 6:2 бе оформено две минути преди края.

Съставът на Локомотив (Пловдив): Стилиян Драгижев, Христо Телкийски, Николай Костов, Иво Костадинов, Георги Мечечиев, Петър Пашев, Ванчо Траянов, Христо Златински, Красимир Димитров, Здравко Лазаров, Мартин Камбуров (Стефан Саламанов, Добрин Орловски, Аян Садъков-младши, Йордан Хърков, Филип Георгиев, Спас Топузов)