Локомотив (Пловдив) загуби последната си контрола в Турция от шампиона на Литва - Судува с 0:1. Попадението за литовците реализира Сисилия.

Първото полувреме бе много равностойно, като и двата тима си размениха по няколко точни удара, но не успяха да си отбележат. За Локомотив Марчев на два пъти имаше възможност да открие резултата, но ударите му не намериха целта.

В началото на второто полувреме Судува успя да открие чрез Сисилия, а минути по-късно удар на Симеон Райков бе спасен от стража на литовците.

Така срещата завърши при резултат 1:0 за Судува, а това е втора поредна загуба в рамките на три за Локомотив, след като преди това те отстъпиха на Младост (Лучани) с 0:2.