Крилото на ЦСКА Мохамед Брахими посвети спечелената Купа на България на две от най-големите легенди на "армейския" клуб – Димитър Пенев и Джони Велинов. Двамата починаха през тази година.
Мохамед призна, че е излязъл на терена с контузия.
"Аз съм много щастлив. Победата е за мен, за г-н Пенев и Джони Велинов, защото те са големи легенди в ЦСКА и тази година беше много трудно за феновете, за хората от първи ден досега, до края на мача беше много стрес и сега имам много емоции в сърцето, започна Брахими.
- Направих всичко с отбора, с щаба да бъда готов. Играх с тази контузия, ще видим после какво имам, сега ме боли малко, но всичко е наред. Най-важното е победата на ЦСКА."