ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лудогорец спечели с 1:0 първата си контрола от лятната подготовка. Единственото попадение срещу новака във Втора лига Марек (Дупница) отбеляза Матиас Тисера в 33-ата минута.

Срещата се игра в Банско, а дебют за шампионите записа новото попълнение Марсел Хайстер.

Избраниците на Ивайло Петев логично доминираха срещу тима от Дупница. В 33-ата минута аржентинецът Матиас Тисера получи топката пред наказателното поле, напредна и с удар с десния крак не остави шансове на вратаря на съперника - 1:0.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Игор Пластун пък с глава пропусна да отбележи. През втората част добри положения за "орлите" изпуснаха Хюсеин Кельовлуев и Тодор Неделев.

Ивайло Петев даде шанс на много момчета от втория тим, сред които Пламен Пепеляшев, Илкер Будинов, Хюсеин Кельовлуев, Владислав Найденов и Димитър Илиев.

Следващата контрола на Лудогорец на лагера в Банско е в понеделник срещу Локомотив (Пловдив) - от 18:00 часа.

Съставът на Лудогорец: Слуга (46-Пепеляшев), Пипа (46 – Фон Витри), Пластун (46 - Русо), Педро Енрике (46 - Будинов), Хайстер (46 – Д. Илиев), Гонсалвеш (46 - Пьотровски), Нонато (46 - Нареси), Д. Янков (46 - Неделев), Раи (46 - Кельовлуев), Текпетей (46 – Кайо Видал), Тисера (46 – Вл. Найденов)

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!