Дублиращият отбор на Лудогорец постигна обрат и спечели с 2:1 домакинството си на Спартак (Варна) от десетия кръг на Втора лига.

Устремените към върха в класирането "соколи" поведоха в резултата в 29-ата минута чрез Иван Колев. В началото на второто полувреме Димитър Митков изравни от дузпа, а в 70-ата минута Хюсеин Кельовлуев изведе дубъла на "орлите" напред в резултата - 2:1.

Малко преди края отлична възможност за изравняване се откри пред голмайстора на Спартак Мехмед Сабри, който обаче пропусна сам срещу вратаря на домакините.

Така Спартак си тръгна без точка от Разград и остава трети с 20. Вторият Етър има 22, а лидер с 25 е Хебър (Пазарджик), който днес победи с 1:0 Септември (София). Лудогорец II е осми с 15 точки.